Poznajemy rynek pracy! – Uczniowie ZS nr3 w Kraśniku podbiją rynek pracy?

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

4 października 2019r. uczniowie klasy 2iT wraz z wychowawcą p. Ewą Mariańską oraz p. Dariuszem Głuchowskim zwiedzili oraz zapoznali się z funkcjonowaniem już drugiej firmy na lubelskim rynku pracy.

W tym roku gościliśmy w znanej, prężnie rozwijającej się firmie informatycznej Akanza w Lublinie, która współpracuje z firmami IT często pełniąc rolę podwykonawcy lub udostępniając swoich specjalistów do projektów informatycznych.

Firma Akanza zapewnia tworzenie inteligentnych aplikacji mobilnych na najbardziej popularne systemy operacyjne: iOS, Android, Windows. Synergia wiedzy, doświadczenia i nowoczesnej technologii zapewnia wysoką efektywność realizowanych projektów. Akanza tworzy skuteczne i przyjazne użytkownikom serwisy, sklepy, portale i aplikacje internetowe.

Firma Akanza oferuje wspaniałą pracę w świetnej atmosferze w zgranym zespole, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, innowacyjne i wymagające projekty łączące różny zakres technologii, doświadczenie w międzynarodowych projektach oraz możliwość rozwoju.

Dziękujemy firmie Akanza za możliwość zwiedzenia oraz zapoznania się z funkcjonowaniem firmy.