Aktualności

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

                                    

Uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami p. Lillą Kowalską i p. Grażyną Sadowską  przystąpili do Szkolnego Konkursu Papieskiego, którego celem było przybliżenie osoby i nauki św. Jana Pawła II, a także zwrócenie uwagi na uniwersalny charakter Jego przesłania, wspomagający proces nauczania  i wychowania młodzieży.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę...
Z głębokim żalem informujemy o tragicznej śmierci ucznia klasy czwartej naszej szkoły. Rodzinie, przyjaciołom i kolegom zmarłego składamy szczere kondolencje.
 
                                                                     Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie
WD
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od poniedziałku 9 listopada 2020 roku do 29 listopada 2020 roku zajęcia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku będą prowadzone w formie zdalnej.

Zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego dla uczniów ostatnich klas 4-letniego technikum, którzy w zimowej sesji egzaminacyjnej (styczeń-luty 2021 r.) będą zdawali końcowy egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w okresie od 9 listopada  do 29 listopada br. będą  prowadzenie stacjonarnie, a dla uczniów którzy nie mogą w nich uczestniczyć przy wykorzystaniu technik kształcenia na odległość - według aktualnie obowiązującego planu.

WD

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od poniedziałku 26 października 2020 roku do 8 listopada 2020 roku wszystkie zajęcia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku będą prowadzone w formie zdalnej. Dotyczy to również zajęć praktycznych realizowanych w Centrum Kształcenia Zawodowego.

Justyna Głowniak

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

14 października w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kształcenia Zawodowego, połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Dokonali go Poseł na Sejm RP Kazimierz Choma, Wicekurator Oświaty w Lublinie Eugeniusz Pelak, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Dyrektor ZS3 Aneta Jabłońska – Ośka, Kierownik CKZ Paweł Porębski oraz proboszcz parafii pw. Matki Bożej Bolesnej ks. Hubert Czarnecki. Następnie zebrani wzięli  udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej, podczas których wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.