Ocena użytkowników: 0 / 5

Dnia 7 czerwca 2019 roku o godz.1000 w gmachu Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 38A w auli 301 odbyła się konferencja podsumowująca XIII edycję międzyszkolnego konkursu zawodowego "Rok przed dyplomem".

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Z radością i satysfakcją zapisujemy w internetowych aktualnościach, że Eryka Bochen otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Lublinie. Uczennica klasy II b LO przygotowała ciekawą pracę, która zyskała uznanie komisji konkursowej.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Konkurs, który w tym roku odbył się po raz drugi, ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów, przybliżanie im twórczości współczesnych pisarzy polskich i obcych i doskonalenie umiejętności analizy i interpretacji dzieła literackiego oraz jego filmowej ekranizacji. Przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego.