Ocena użytkowników: 0 / 5

5 marca 2019 r. uczniowie klas informatycznych ZS3 pod opieką pani Renaty Wieczorek i panów Damiana Kudły i Damiana Pietronia, wzięli udział w konferencji informatycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Check IT'19 - która obyła się w Lublinie.

Ocena użytkowników: 0 / 5

26 kwietnia 2019 r. w ZS3 w Kraśniku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla absolwentów klas trzecich liceum i czwartych technikum. W uroczystości wziął udział Starosta Powiatu Kraśnickiego Pan Andrzej Rolla, dyrekcja ZS3, wychowawcy klas i najważniejsi - uczniowie.

WD

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Informujemy, że egzamin gimnazjalny w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku

odbędzie się w wyznaczonych terminach:

10, 11 i 12 kwietnia 2019 roku.