Powiatowy Konkurs „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Powiatowy Konkurs „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja” odbył się dnia 8 marca 2019 o godz. 9:00 w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kraśnickiego. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce dnia 15 marca 2019 o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczyli dyrektor Zespołu Szkół nr3 w Kraśniku – pani A. Jabłońska – Ośka oraz Wicestarosta Kraśnicki p. K. Rychlewski

Konkurs obejmował zagadnienia dotyczące wiedzy kulturoznawczej Anglii, Niemiec i Rosji. Skierowany był do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kraśnickiego. Przygotowano go w dwóch wersjach: pierwszej - dla uczniów uczących się j. angielskiego i niemieckiego, drugiej – dla uczniów uczących się j. angielskiego i rosyjskiego.

Wyniki Powiatowego Konkursu „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Pierwsze miejsce: Mateusz Gąbka - uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Nagrodą za pierwsze miejsce były: Anglia, przewodnik /Pascal/, Niemcy- przewodnik /Pascal/, słuchawki bezprzewodowe Ipipoo, głośnik Jol go blue, ekologiczna siatka, smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Drugie miejsce: Antoni Szlafka - uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Nagrodą za drugie miejsce były: Irlandia, przewodnik /Berlitz/, głośnik Gembird, ekologiczna siatka, smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Trzecie miejsce: Tomasz Dyguś - uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku

Nagrodą za trzecie miejsce były: Irlandia, przewodnik /Berlitz/, słuchawki Redragon, ekologiczna siatka, smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Osoby wyróżnione:

Michał Przedwojski – uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku

Nagroda - pamięć 8 GB Goodram USB 2.0, ekologiczna siatka, długopis z notesem i smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Franiszek Rej – uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku.

Nagroda - Szkocja i Szetlandy travelbook, ekologiczna siatka, kubek , długopis z notesem, smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Mikołaj Madras - uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku

Nagroda - pamięć 8 GB Goodram USB 2.0 biały, ekologiczna siatka, długopis z notesem i smycz z logo Starostwa Powiatowego w Kraśniku

Organizatorkami konkursu na terenie szkoły były: p. Ewa Mariańska, p. Elżbieta Bernacka i p. Joanna Ambrożkiewicz. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy na kolejne edycje.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia : Elżbieta Bernacka