DZIEŃ PATRONA

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

29 marca obchodziliśmy w Zespole Szkół nr 3 Dzień Patrona, Juliusza Słowackiego. Po Mszy świętej i okolicznościowych przemówieniach odbyło się ślubowanie uczniów pierwszych klas mundurowych, a następnie wręczenie certyfikatów zaliczenia udziału w zajęciach innowacyjnych młodzieży programowo najwyższych klas "mundurówek".

Podziękowania odebrali również członkowie i mentorzy drużyny Spice Gears oraz nasi najlepsi sportowcy i ich trenerzy.

Po części oficjalnej zebrani wysłuchali gościnnego występu Julii Chmielarskiej, a następnie obejrzeli cześć artystyczną, przygotowana przez uczniów: Natalię Ćwik - wokal, Mateusza Wolskiego - klawisze, pod kierownictwem pani Katarzyny Kotuli-Staniec oraz pani Ewy Mariańskiej. Uroczystość poprowadzili: Aleksandra Wieleba i Adam Pruchnicki, a obsługą techniczną zajęli się: Grzegorz Jabłoński i Patryk Opoka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na uroczystość.

FOTOGALERIA

(Opracowanie: Maria Miśkiewicz, zdjęcia: Marek Kulpa)